Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postupně sem budu doplňovat příspěvky na dotazy co vás zajímá.

Láska, sex, partnerské vztahy, flirt, milenci a milenky, chci to, dospívání, děti, problémy s partnerem, pokec, přátelé, rodina, děti, problémy s partnerem, rodiče a děti, koníčky, sny, touhy  a přání, představy, společenský přehled, sport, humor, práce, vzdělávání, příroda, foto, názory, zprávy, drby, cestování, prožitky, auto, kolo, lyže, květiny, hudba, kultura, peníze, obchod, krása těla, krása ducha, krása prožitku, a spousta dalších názorů.

Dotaz: Co pro tebe znamená slovo láska 

Láska má mnoho podob, může to být láska k určitému člověku, k našim blízkým, k přírodě ...zkrátka láska k živým i neživým věcem. Láska je nehmatatelná, tudíž je svou podstatou duchovní. Pro materialistu znamená někoho konkrétního vlastnit, držet ho za ruku, mít ho doma. Pro člověka duchovního znamená někoho cítit vedle sebe s kým nám je moc dobře, vzájemně na sebe myslet. Láska je jen jedna, ale existuje tisícero napodobenin. Každý se může zamilovat, ale opravdová láska musí být vzájemná a tento krásný cit z některých dvojic prostupuje. Ženy zkrásní, mají nádherný, milý úsměv a jejich oči se lesknou štěstím

Dotaz: Co pro tebe znamenají  partnerské vztahy

Hodně pochopení a tolerance pro druhého. Je to něco, co není nikdy hotovo, na čem se musí stále pracovat. Jsou to drobné pozornosti, když udělám něco pro toho druhého, neboť nic není samozřejmostí. Ani to, že chlap donese výplatu, ani to, že žena navaří oběd. Udržovat dobré partnerské vztahy znamená být trochu diplomat, milenec, sexy a dávat najevo druhému své lepší já s duší anděla.

Dotaz: Co pro tebe znamená  flirt

Je to něco, co oživuje sexuální touhu a představy. Zalichocení od jiného muže udělá ženě dobře, stejně tak, jako když se muž ohlédne za jinou ženou. Pro mě jsou například nejlepším afrodiziakem jiné ženy /A nemusím s nimi ani spát, představivost funguje/ Je to takové nažhavení a roztoužení  po svém partnerovi.

Dotaz: Co pro tebe znamená  milenci a milenky

 Existují jako lidstvo samo. Zafunguje chemie, přitažlivost a sexuální touha. Určitě je to důležité při dospívání, poznat třeba i jiného partnera. Ve vztahu je to zpočátku  elixírem a příjemným oživením, které může končit stejně jako povodeň. Vezme vám vše, co jste si doposud vybudovali. Ideální je se se svým partnerem bavit o všem, co vás trápí, včetně sexuálních představ, aby to nebyla vzájemná nuda. Nejkrásnější milenkou je vlastní žena, která se jako milenka chová a manžel v případě spokojenost nemá potřebu hledat jinde. 

Dotaz: Co pro tebe znamená  chci to

Je to sexuální chtíč i výzva zároveň. Každý máme svoje potřeby od 3x za den po 3x za život. Zkuste se sladit, aby vaše vzájemné potřeby byly pro vás tou nejpříjemnější společnou činností, kdy ani jeden z partnerů nedá najevo, že je mu to nepříjemné. Povídejte si o tom a hledejte řešení. Kupte třeba partnerovi erotický časopis a snažte se najít i jiný způsob sexuálního uspokojení. Líbání i vaše zručné ruce mohou vše chybějící nahradit.

Dotaz: Co pro tebe znamená  dospívání

 Je to hodně důležité období, které nastartuje sexuální život dívky i chlapce. Rodiče by měli být tolerantní k náladám  dospívajících a nechat jim prostor pro vlastní poznávání, ikdyž trocha trocha teorie určitě nezaškodí, je-li prezentována včas. Nemusí to být jen hovory o sexu, ale hlavně o tom, že jinak reaguje na podněty dívka a jinak kluk. Kluk dokáže dívku spolehlivě urazit, stejně tak dokáže kluk říci o holce že je blbá. Začněte s rozvovory včas, pokud to prošvihnete, pak už to nemá smysl a spolehlivě poradí starší kamarád/ka/.

Dotaz: Co pro tebe znamenají  děti

 Rozhodně jsou tím nejkrásnějším,  co potvrdí  vztah a činí rodinu. Činí i mladé rodiče zodpovědnými /většinou/. Pamatujte, že jste dlouho pro své děti vzorem a děti většinou napodobují v životě svém rodiče. Na druhou stranu i děti mají svůj názor na život, můžete jim říci váš názor na základě vlastních zkušeností, ale rozhodnout a případné následky si musí nést sami. Stejně tak se nikdy příliš neobětujte pro své děti, ale žijte si svůj život, až odrostou, nemůžete jim vyčítat že jste se obětovali. I děti stejně jako každé mládě v přírodě musí žít a bojovat o přežití, takže jim to usnadňujte jen velmi přiměřeně.

Dotaz: Co pro tebe znamenají  problémy s partnerem

Nikdo se jich nevyhne, každý jsme originál a lidé dělající chyby.  Můžeme třeba 100x  odpustit, ale vždycky dejme najevo s čím si ten druhý pohrává, aby si uvědomil, že ten pohár se může jednoho dne naplnit. Možná zkusme hledat i problémy u sebe  a zeptejme se partnera jestli na tom také nemáme vinu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář